У Дунаєвецькій міській ОТГ практикують онлайн-наради із старостами округів

У Дунаєвецькій міській ОТГ, яка є однією із найбільших громад України (до її складу входить 51 населений пункт), розпочали використання практики онлайн-нарад із використанням програмного забезпечення для відеозв'язку Skype.     

Віддаленість сіл від центральної садиби, кількість старостинських округів та загальна велика площа громади зумовлюють складну логістичну ситуацію. Ефективна координація дій старост потребує постійного спілкування, яке дає змогу забезпечувати оперативне реагування на поточні місцеві проблеми. але великі відстані ускладнюють особисту присутність старост на щотижневих нарадах.           

Для налагодження ефективної комунікації із старостами як представниками виконавчого комітету на місцях та за умови відсутності службового транспорту, керівництвом громади було прийняте рішення запровадити практику проведення нарад із застосуванням сучасних комунікативних технологій та засобами відеозв'язку. Такий варіант роботи вирішує одразу кілька питань: знімає питання питання організації логістики, доїзду старост на щотижневі наради, суттєво економить час, який міг бути витрачений на дорогу, а також забезпечує можливість більш оперативного реагування на поточні місцеві виклики. Для забезпечення зв'язку використовуються комп'ютери, якими обладнані робочі місця старост, а у міській раді - мультимедійне обладнання залу засідань.               

Запровадження скайп-нарад - це економія часу, зменшення логістичних витрат, забезпечення оперативного реагування на місцеві виклики. Така практика уже дала свій результат, який вимірюється відгуками самих старост: вони задоволені тим, що можуть залишатись в курсі подій, рішень тощо, не покидаючи робочого місця.

Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)