Тлумацька ОТГ: за рік створено окремі відділи медицини, освіти, культури, покращено умови надання адмінпослуг, підвищено якість роботи комунальних служб

Тлумацька територіальна громада об`єдналась 1 січня 2017 року і наразі – це єдина міська ОТГ в області. До громади належить місто Тлумач та 11 навколишніх сіл, а головою об’єднаної території став Роман Круховський. За рік плідної праці створені окремі відділи медицини, освіти, культури, покращено умови надання адміністративних послуг та підвищення якості роботи комунальних підприємств.
 «Оскільки в нас багато орної землі, то ми пробуємо залучати іноземні агрофірми. Цього року ми отримали півтора мільйона податку за експорт  Вирощуємо зернові культури, сою, соняшник, кукурудзу. Також пріоритетним для нас є промислове виробництво, бо є запаси глини, торфу та вапняку», - повідомляє Роман Круховський.
З державного бюджету для потреб громади виділили субвенцію в розмірі – 5 млн 118 тисяч гривень. За словами Романа Круховського, минулого року бюджет становив 27 млн, але в 2018 очікують 35 млн.
Читати далі на сайті Івано-Франківські новини БРІЗ
Також пропонуємо відео ТБ ГАЛИЧИНА

Ці публікації стали результатом прес-туру, організованого Івано-Франківським РВ АМУ в рамках проекту ПУЛЬС
Область: 
Івано-Франківська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)