Підземні контейнери для сміття у Чернігові +ВІДЕО

У Чернігові почалось встановлення нових підземних контейнерів для твердих побутових відходів. Зокрема, на вулиці Генерала Пухова, у дворах багатоповерхових будинків було облаштовано майданчики з декількома підземними боксами, кожен з них розрахований на 5 кубометрів сміття. 
Їх будова наступна: основа суцільна пластикова, половина з якої знаходитися під землею. Наземна частина має оздоблення у вигляді пластикових лемелів. Кришка контейнера складається з двох частин: кришка з отвором барабанного типу та пластиковй накопичувач, що з’єднані між собою. Також під кришкою встановлений сенсор вимірювання об’єму сміття, що має GSM зв'язок та передає данні про накопичення та температуру оператору. Спустошення відбувається за допомогою сміттєвоза з краном-маніпулятором та за рахунок педального механізму, що розташований на дні накопичувача контейнера.
Отвір контейнеру розроблений за барабанним принципом, аби всередину ніхто не зміг потрапити. Вивозитимуть відходи з майданчиків спеціальні сміттєвози, які місто закупило минулої осені.
Згодом підземні контейнери встановлять й в інших районах обласного центру. Загалом цього року місто закупить 240 таких боксів, на що планують спрямувати понад 1,4 млн грн.

Область: 
Чернігівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)