Олександрівська ОТГ на Донеччині буде сортувати сміття і вже має власне комунальне підприємство

Олександрівська ОТГ - наймолодша громада у Донецькій області. Вона була утворена у 2018 році. До складу ОТГ увійшли 42 населених пункти (10 сільських рад та одна селищна).  
В адміністративному центрі Олександрівської ОТГ селищі Олександрівка триває будівництво сміттєсортувальної станції потужністю 30 тис. тон на рік. Станція забезпечить сортування твердих побутових відходів, вивіз яких організовано майже на всій території громади, крім того, з’являться 36 нових робочих місць для мешканців громади.
Особливою гордістю є створене комунальне підприємство «Віднова», а також отримана для потреб ОТГ спецтехніка. «За схемою санітарної очистки громада отримала сміттєвоз та 11 одиниць спецтехніки для вивозу побутових відходів. Ця техніка для нас дуже важлива, адже в селах її ніколи не було. А зараз це така велика допомога нашому КП для наведення ладу, вивозу побутових відходів та благоустрою, – ділиться Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич. – Трактори, відвали для очищення снігу, косарки, причепи для вивозу сміття – усі старостинські округи сьогодні забезпечені спецтехнікою. Але ми зробимо більше – до тракторів придбаємо ще й плуги для надання громадянам платних послуг з обробки землі».
Комунальне підприємство займатиметься також ремонтами у багатоповерхових будинках. Крім того, КП «Віднова» отримує ліцензії на спеціальне використання надр, а також надання послуг з перевезення пасажирів.
Вирішене в Олександрівській ОТГ і питання працевлаштування та прибирання території. До бригади з благоустрою прийняли на роботу 46 працівників, які обслуговують територію громади.
Приємно дивує чудовий вид центральних парків в Олександрівці. На реконструкцію одного з них спрямували понад 15 млн грн з обласного екологічного фонду. Другий парк побудували за власні кошти громади.
З нагоди першої річниці створення Олександрівської ОТГ Донецьке РВ АМУ організувало прес-тур до громади. Більше про успіхи Олександрівської ОТГ читайте тут .
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)