Незабаром у Мокрокалигірці відкриють реабілітаційний центр для інвалідів та учасників АТО

Мокрокалигірська сільська об’єднана територіальна громада - у трійці перших утворених на Черкащині. Вже понад рік громада живе за новими правилами гри з державою та може похвалитися успішними результатами. Це і відремонтовані дороги, і благоустрій територій, ремонт ФАПу, шкіл та багато іншого. Сьогодні черга дійшла і до Реабілітаційного центру, про який у громаді мріяли уже давно.

"У нашій громаді понад півсотні учасників АТО, а ще чимало людей з обмеженими фізичними можливостями. Зараз така тенденція, що хворих поважного віку і молоді багато, тому і було прийнято рішення відкрити в громаді реабілітційний центр для інвалідів та учасників АТО, щоб люди могли пройти безкоштовну реабілітацію", - говорить Вікторія Пипа, голова громади.

Незабаром у Мокрокалигірській обʹєднаній громаді відкриють Реабілітаційний центр для інвалідів та учасників АТО. Об’єднана громада на це отримала кошти з ДФРРу. Нині завершують ремонтні роботи в приміщенні.

Першу «цеглину» в розмірі понад 300 тисяч гривень у фундамент об’єкту, який відкриють на базі місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини, заклали за затвердженим проектом з Державного фонду регіонального розвитку.

Відтак, в майбутній Центр закупили медичне обладнання: електрофорези, інгалятори, а ще шведські стінки, масажний стіл, бігові доріжки.

Тож незабаром всі бажаючі мешканці громади зможуть оздоровитися та пройти реабілітацію в Центрі.

  

Область: 
Черкаська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)