Налагодження систем водопостачання громад Хмельниччини

Будівництво водогонів та забезпечення населення водою є одними з найважливіших завдань громад Хмельниччини після об’єднання. Завдки ресурсам, що доступні для ОТГ, вдається залучати кошти для створення розгалужених мереж водопостачання.
У Старосинявській ОТГ, що об’єднала весь район ще у 2015 році, поступово забезпечують водою села громади. Упродовж червня-липня було запущено в дію водогони, встановлено тимчасові колонки, зроблено санітарно-охоронні зони. КП «Старосинявський центральний водоканал №1» розробив технічні умови на підключення, розпочато під'єднання абонентів, щоб люди змогли «врізатися» до існуючих мереж водогонів, завершуються роботи з упорядкування санітарно-охоронних зон біля водонапірних башт, продовжується очищення свердловин.
У Волочиській міській ОТГ за кошти міського бюджету продовжується будівництво водогонів у селі Курилівка протяжністю понад 6 км та селі Лозова протяжністю понад 7 км. Наразі роботи тривають і побудовано більше 3 км водогонів в кожному селі громади. Бригада робітників дільниці ВКП ВКГ «Джерело» прокладає пластикові труби від центральної башти, триває підготовка мереж до гідравлічного випробування, щоб прискорити процес здачі в експлуатацію об’єктів і підключити двори жителів до мереж водогонів. Також поетапно проходить підключення мешканців сіл до системи централізованого водопостачання.

 

Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)