Місцева пожежна команда у Чукв'янській ОТГ - вже третя на Самбірщині (Львівська область)

У Чукв’янській об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) Самбірського району Львівської області урочисто відкрито та освячено місцеву пожежну команду.

Створення поженого депо розпочалося після того, як колеги із Шамотульського повіту Республіки Польща подарували ОТГ добротний та усім укомплектований спеціальний рятувальний автомобіль IVECO. Приміщення для функціонування місцевої пожежної команди на безкоштовній основі надав місцевий підприємець.

Спільно вогнеборцям створені всі умови для чергування та гарантування безпеки населення шести сіл, які входять до складу ОТГ. Оскільки вони найближчі, то в разі виникнення пожежі, зможуть першими приїхати на допомогу.

У Чукв’янській пожежній команді цілодобове чергування нестимуть три водії, які проходять відповідне фахове навчання та набувають практичних навиків. Вони отримують гарантовану зарплату. Крім цього, в кожному селі ОТГ, за прикладом друзів-поляків, створені добровільні пожежні формування.

З такою важливою подією рятувальників та Чукв’янську ОТГ вітав начальник відділу стратегічного планування головного управління ДСНС у Львівській області Андрій Ноджак. Він зазначив, що Львівщина входить до числа 5 областей України, впроваджуються пілотні проекти щодо організації заходів цивільного захисту населення в об’єднаних територіальних громадах.

Джерело

Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)