повідомлень: 3 / Нових: 0
Останнє повідомлення
parkhomenko
Вдосконалення законодавства про мирні зібрання

У вересні ц.р. Конституційний суд України у своєму рішенні №6-рп/2016 визнав неконституційними та таким, що не може застосовуватися Указ Президії Верховного Совєту СССР "Про порядок організації та проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СССР" від 28.07.1988 №9306-ХІ. Таким чином, станом на сьогодні порядок організації та проведення мирних зібрань в Україні регулюється лише нормами статті 39 Конституції України, які потребують деталізації у вітчизняному законодавстві.

На розгляді Верховної Ради перебувають законопроекти "Про гарантії свободи мирних зібрань" (№ 3587) та "Про гарантії свободи мирних зібрань в Україні" (№ 3587-1), які націлені на врегулювання питань організації та проведення мирних зібрань. З метою чіткішого визначення позиції АМУ щодо зазначених законопроектів пропонується в рамках цієї теми обговорити ті питання мирних зібрань, які стосуються ролі органів місцевого самоврядування в їхній організації та забезпеченні проведення.

Ольга 2016
А навіщо ці закони. Вони все

А навіщо ці закони. Вони все рівно не будуть виконуватися. Краще народні обранці зайнялись би питаннями високих тарифів на комунальні послуги та низькими пенсіями. Як вижити сьогодні пересічному пенсіонеру на 1200 грн.??? Де добробут громадян до якого має прагнути та забезпечувати дійсно європейська країна!?

parkhomenko
Дякую, Ольго.

Дякую, Ольго.

Я все ж розраховую на коментарі по темі.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)