В Одесі відбулося засідання Правління АМУ

18 / Червень, 2019
18 червня в Одесі до початку роботи XV Українського муніципального форуму відбулося засідання Правління Асоціації міст України під головуванням Голови АМУ, мера Києва Віталія Кличка.
У засіданні взяли участь голови громад – члени Правління АМУ. Серед гостей  - Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, Керівник відділу Департаменту співпраці та зовнішніх відносин Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Маріте Морас.
Відкрив засідання Голова АМУ Віталій Кличко. Він привітав учасників та наголосив, що всі проблеми місцевого самоврядування - це проблеми Асоціації міст України і зі свого боку він робить і буде продовжувати робити все, аби АМУ була не просто дорадчим органом, а потужною організацією, яка бере участь у прийнятті рішень.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан доповів питання порядку денного засдіання Правління АМУ, зокрема:
  • Звіт про виконання рішень Правління АМУ
  • Про прийом у члени АМУ (до АМУ увійшло 19 нових членів, тепер до її складу входить 779 громад)
  • Про проблематику тарифної політики у водопровідній галузі
  • Про проект Закону України «Про зміну меж районів Хмельницької області» (№10348)
  • Про утворення Секції з розвитку туризму та курортів АМУ
  • Про утворення Секції шахтарських міст України
Також члени Правління АМУ прийняли рішення про необхідність звернення до вищих органів влади щодо повернення органам місцевого самоврядування права встановлювати тарифи на послуги ЖКГ.
З вітальним словом до учасників звернувся А.Кіфер: "Конгрес місцевих та регіональних влад намагається, налагоджуючи співпрацю з Адміністрацією Президента донести важливість вирішення проблем місцевого самоврядування, тому у нас є спільні важливі завдання. Ми пишаємося тим прогресом, який був зроблений з тих пір як Конгрес та Асоціація міст України підписали угоду про співпрацю та будемо продовжувати підтримувати Асоціацію міст України на шляху посилення її спроможності, адже саме від інституційної спроможності залежить роль Асоціації міст України".
З рішеннями Правління можна буде ознайомитися на сайті АМУ.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)