У Мінрегіоні проходить робоча зустріч із представниками АМУ

10 / Липень, 2018
10 липня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проходить робоча зустріч із представниками Асоціації міст України. Головна мета – обговорення проблемних питань органів місцевого самоврядування, серед яких: законодавчі ініціативи позбавлення повноважень органів місцевого самоврядування щодо здійснення держбухконтролю, забезпечення виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та погашення заборгованості державного бюджету місцевим бюджетам у сфері ЖКГ.
Зустріч проходить під головуванням заступника Міністра Едуарда Кругляка. Учасники –  члени Правління АМУ, міські голови, заступники міських голів, представники профільних Департаментів Мінрегіону та ДАБІ. Виконавчу дирекцію АМУ представляє аналітик з питань ЖКГ Олег Гарник.
 
  
 
Нагадаємо, робоча зустріч у Мінрегіоні проводиться на виконання Протоколу доручень Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за підсумками наради з Правлінням АМУ, яка відбулася 21 травня 2018 року і була присвячена проблемним питанням бюджетного забезпечення територіальних громад та шляхам їх вирішення.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)