У м. П'єштяни відбувся дружній футбольний матч між збірними Асоціації міст України і Асоціації міст та громад Словаччини

11 / Листопад, 2019
6 листопада в м. П'єштяни (Словаччина) відбувся дружній футбольний матч між збірними міських, селищних та сільських голів Асоціації міст України (АМУ) та Асоціації міст та громад Словаччини (ZMOS).
Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь збірної команди Асоціації міст і громад Словаччини, яка є чемпіоном серед команд мерів країн Європи. 
У ворота суперника гол забив Юрій Матвійчук, голова Станишівської ОТГ.
Це вже другий футбольний матч між командами Асоціації міст України та Асоціації міст та громад Словаччини, який відбувся в 2019 році: у червні в Одесі мери-футболісти грали на стадіоні Чорноморець в рамках ХV Українського муніципального форуму.
Команди мають скоро зустрінуться знову – навесні 2020 року у Словаччині відбудеться Чемпіонат Європи з футболу серед міських голів, у якому обидві збірні братимуть участь.
    
Нагадаємо, I Чемпіонат Європи з футболу серед команд мерів відбувся у 2008 році у місті Зальцбург (Австрія). Тоді збірна команда українських мерів посіла третє місце з-поміж 9 команд переважно центрально-європейських країн.
Також українська команда брала участь в ІІ Чемпіонаті Європи з футболу серед команд мерів, що пройшов у 2012 року в міста Тихи (Польща). У змаганнях брали участь команди представників місцевого самоврядування України, Польщі, Італії,  Словаччини, Словенії, Південного Тиролю, Німеччини, Австрії та Чехії. Збірна України тоді потрапила у фінальну частину престижного турніру.
III Чемпіонат Європи з футболу серед міських голів у 2016 році приймало місто Угерське Градіше (Чехія). Українська збірна посіла 4 місце серед команд з 12 країн Європи: Словаччини, Чехії, Хорватії, Польщі, України, Словенії, Італії, Німеччини, Південного Тіролю та Австрії.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)