У Харківському РВ АМУ вивчали реформування служб дорожнього господарства

19 / Вересень, 2018
Практикум із застосування законодавства відбувся 19 вересня у Харківському регіональному відділенні Асоціації міст України. Тема семінару: «Реформування служб дорожнього господарства, утримання та ремонт доріг у Харківській області». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасниками практикуму стали сільські, селищні, міські голови, а також спеціалісти профільних підрозділів. Про реформування служб дорожнього господарства їм розповів перший заступник директора Державного підприємства «Дороги Харківщини» Сергій Литвинець.
Із вітальним словом до присутніх звернувся виконавчий директор Харківського РВ АМУ Віктор Мирошник: «Дороги в області – це обличчя влади, і вона в першу чергу має бути зацікавлена у активному дорожньому будівництві. На прикладі цього року усі без виключення відчули переваги реформи і активізацію в розбудові доріг».
Модератором заходу виступила регіональний консультант з юридичних питань Харківського РВ АМУ Наталія Олексенко. Вона розповіла про основні аспекти дорожнього законодавства, про програму розвитку дорожнього руху та розподіл субвенцій на ремонт та утримання доріг.
Під час практикуму учасники розглянули питання розподілу субвенції на ремонт та утримання доріг загального користування місцевого значення та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері утримання та ремонту доріг комунальної власності в населених пунктах. 
Завершився практикум дослідженням перспективи збільшення ресурсів на будівництво, утримання та ремонт доріг в 2019 році. Про неї учасникам розказав регіональний консультант з бюджетних питань Харківського РВ АМУ Микола Наркізов.
    

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)