Шляхи збільшення надходжень до місцевих бюджетів та взаємодію органів місцевого самоврядування з податковими органами вивчали на практикумі у Вінницькому РВ АМУ

13 / Лютий, 2018
13 лютого у Вінницькому регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Формування місцевих бюджетів, шляхи збільшення надходжень та бази оподаткування місцевих бюджетів. Взаємодія органів місцевого самоврядування з податковими органами». Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Серед учасників – заступники голів територіальних громад, секретарі міських рад, начальники фінансових управлінь та відділів міських рад і об'єднаних громад – членів Асоціації міст України.
Модератором заходу виступив регіональний консультант АМУ з бюджетних питань Ігор Вернигор. До проведення практикуму були залучені фахівці Вінницького управління Державної фіскальної служби.
Під час практикуму присутні були ознайомлені з діяльністю АМУ щодо відстоювання інтересів місцевого самоврядування під час підготовки та прийняття Державного бюджету на 2018 рік, змінами до Податкового та Бюджетного кодексів, що впливають на наповнення місцевих бюджетів.
В ході круглого столу представники Державної фіскальної служби надали рекомендації щодо впровадження у діяльність фінансових органів місцевих рад змін до податкового законодавства, були наведені приклади організації роботи з платниками податків.
Інформацією про взаємодію з податковою службою поділилися начальники фінансових управлінь Козятинської та Жмеринської міських рад. В ході дискусії були розроблені пропозиції щодо внесення змін до діючого податкового законодавства.
Наприкінці практикуму відбулась жвава дискусія серед учасників, представники громад отримали кваліфіковані і грунтовні відповіді від модератора та спікерів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)