О.Слобожан: Коли ви маєте стратегію дій, у вас немає проблем, а є лише перешкоди і шляхи їх подолання, окреслені покроково

07 / Червень, 2017
Друга частина Конференції продовжилася роботою трьох окремих груп з командами тренерів.
І. Група Волинського ресурсного центру - представники об’єднаних територіальних громад.
Тренери презентували свою методологію та детально ознайомилися з громадами.
ІІ. Група PPV Knowledge Networks - представники міст обласного значення.
Команда PPV представила методологію та програму річного циклу навчання з розробки стратегій розвитку. Учасники висловили свої очікування від навчання.
ІІІ. Група Центру ARMG  - представники об’єднаних територіальних громад.
Тренери обговорили з учасниками  питання -  що таке стратегічне управління розвитком і яка його принципова відмінність від інших видів управління, а також
принципи та підходи до стратегічного управління розвитком територій.
У всіх трьох групах тренери спільно з учасниками мають визначити  річний графік засідань та місця їх проведення.
Учасників конференції привітав Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Він звернувся окремо до кожної групи.
О.Слобожан, зокрема, наголосив на важливості розробки стратегій розвитку територіальних громад. «Стратегія розвитку громад розробляється не лише для притоку інвестицій чи поліпшення фінансового стану, а, у першу чергу, для того, щоб якість життя у громадах значно покращувалася і це відчували їх жителі», - підкреслив він. Звертаючись до представників ОТГ, Виконавчий директор АМУ зазначив: «Коли ви маєте стратегію дій, у вас немає проблем, а є лише перешкоди і шляхи їх подолання, окреслені покроково».
  
Також Виконавчий директор АМУ О.Слобожан повідомив учасникам про підсумки сьогоднішнього  засідання Уряду, зокрема про те, що Уряд затвердив нові умови та розподіл субвенції місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (читати більше), а також схвалив перелік інвестиційних програм і проектів, що фінансуватимуться за кошти ДФРР у 2017 році (читати більше).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)