На практикумі у Херсонському РВ АМУ вивчали питання проведення тендерних закупівель

05 / Грудень, 2018
5 грудня в Херсонському РВ АМУ проведено практикум із застосування законодавства на тему: «Забезпечення проведення та технічне супроводження тендерних закупівель. Практика застосування системи Prozorro». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники – заступники керівників органів місцевого самоврядування, в тому числі ОТГ, керівники профільних підрозділів та фінансових управлінь.
Захід відкрила виконавчий директор Херсонського РВ АМУ Лариса Оленковська.
Модератор практикуму Ірина Соловйова представила нормативно-правове забезпечення організації та проведення тендерних закупівель та про їх сучасні тенденції. Залучені експерти – начальник відділу координації державних закупівель Херсонської міської ради Наталія Сурма та провідний спеціаліст сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, у Херсонській області Зоя Давидюк  - зупинилися на особливостях укладання договорів та проведенні тендерів на постачання електроенергії відповідно до нових умов, що наберуть чинності з початку наступного року. Окрему увагу було приділено  підготовці проектно-кошторисної документації та проведенню тендерів на капітальний ремонт, реконструкцію та будівництво об’єктів соціальної сфери.
Учасники обговорили проблемні питання проведення процедур тендерних закупівель. Слухачі отримали практичні рекомендації, розроблені НКРЕКП, щодо процедур застосування закупівель послуг з розподілу електричної енергії. Представники громад обмінялися досвідом із зазначених питань та отримати вичерпні роз’яснення експертів.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)