Microsoft продовжує знижку на свої продукти для членів Асоціації міст України

26 / Січень, 2018
Асоціація міст України домовилась з компанією Майкрософт Україна про продовження терміну дії спеціальних цінових умов на продукти Microsoft для українських міст.
В рамках ліцензійної програми Government Open License упродовж двох наступних років (до 31 грудня 2019 року) міста-члени АМУ матимуть змогу придбати програмне забезпечення Microsoft за найнижчим рівнем Government C, що в середньому на 30-40% дешевше за звичайні ціни по даній програмі ліцензування.
Щоб скористатися цією знижкою, необхідно:
  1. Звернутися до авторизованого Партнера компанії Майкрософт із переліком необхідного програмного забезпечення.
  2. Отримати від Партнера компанії Майкрософт комерційну пропозицію, що враховує спеціальні ціни від компанії Майкрософт – Government Level C
  3. Заключити угоду (договір, контракт) з вибраним партнером і здійснити закупівлю.
Нагадаємо, Угода про надання спеціального рівня цін на продукти Microsoft для міст-членів АМУ була підписна у листопаді 2013 року. За інформацією Майкрософт Україна, протягом цього часу більше 100 українських міст скористалися знижкою для придбання або оновлення програмного забезпечення. Майкрософт Україна приділяє постійну увагу органам місцевого самоврядування і у різноманітні способи робить свій внесок в процес автоматизації муніципального управління та налагодження діалогу влади із громадянами шляхом створення спеціалізованих комп’ютерних систем. Зокрема, впродовж кількох років реалізується ініціатива з розвитку місцевого самоврядування Microsoft CityNext, читати більше .
 
У разі виникнення запитань щодо правил надання знижки або участі вашого міста у спільних проектах із Microsoft, потрібно звертатися до менеджера у компанії Майкрософт Україна - Миклашевського Олега, e-mail: v-olmykl@microsoft.com , телефон 044 393-36-83.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)