Медична реформа та реформа сільської медицини- тема практикуму у Чернігівському РВ АМУ

16 / Травень, 2018
16 травня в Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України проведено практикум із застосування законодавства на тему: «Новації законодавства у сфері охорони здоров’я. Особливості впровадження медичної реформи. Реформа сільської медицини». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який реалізує АМУ за підтримки USAID.
У заході взяли участь представники громад-членів РВ АМУ, керівники профільних структурних підрозділів місцевих рад.
Захід відкрив виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Михайло Литвин, який зазначив, що реформа сьогодні зачіпає всі сфери життя і медична реформа викликає багато запитань. Саме тому, проведення такого заходу є дуже важливим для працівників громад, які можуть донести безпосередньо до населення про медичну реформ.
Заступник начальника управління – начальник відділу організації медичної допомоги та мобілізаційної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Пулін розказав про новації законодавства в сфері охорони здоров’я та особливості впровадження медичної реформи.
Головний лікар Чернігівської центральної районної лікарні Дмитро Руденко та заступник директора центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Чернігівського району Оксана Логвинчук обговорили з присутніми реформу сільської медицини.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)