«Маршрути успіхів»: другий день візиту до Борисполя

23 / Травень, 2019
24 травня продовжується навчальний візит до Борисполя, який проводить Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів «Маршрути успіхів» Проекту USAID ПУЛЬС у співпраці з Бориспільською міською радою. Про реший день візиту можна проситати тут. 
Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук разом зі своєю командою презентував гостям з усіх куточків України проект «Реконструкції та перепоховання закритого для поховань (з 1963) історичного Книшового кладовища, що з 1988 року визнане пам’яткою місцевого значення, у Книшовий меморіальний парковий комплекс».
 
  
Після цього міський голова запросив учасників візиту на місцеве телебачення – до КП  «ТелеРадіоСтудія «Бориспіль». Виконуюча обов’язки директора студії Лія Бокова презентувала роботу місцевого ТБ як дієвого інструменту комунікації з громадою міста.
  
Далі у програмі візиту огляд міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1. Директор КНП Бориспільський Центр ПМСД Євгеній Черенок презентував учасникам результати впровадження медичної реформи на первинному рівні у Борисполі.
Про досвід впровадження енергоефективного та екологічно-безпечного обладнання для безперебійного та якісного водопостачання учасники поспілкувалися з Олександром Ганушем, Директором КП ВКГ «Бориспільводоканал».
На всіх учасників навчального візиту справила враження злагоджена командна робота міського голови та його заступників, а також щире бажання ділитись успішним досвідом з представниками з усіх регіонів України.
  • Вражений командною роботою міської влади на чолі з головою, небайдужістю міської влади до культурної спадщини, ефективністю управлінських рішень у сфері енергозбереження об`єктів у освіти, зокрема, в закладі дошкільної освіти «Віночок», - Лановецький міський голова Роман Володимирович Казновецький.
  • Мене особисто вразив ліцей, який відповідає європейським стандартам, в якому запровадили меню з «Нового шкільного харчування», розроблене Євгеном Клопотенком, - Секретар Миргородської міської ради Наталія Олексіївна Гирка.
  • Справив враження Книшовий меморіальний комплекс та увага міської влади до загиблих воїнів, які були перепоховані на Книшовому кладовищі. Також зацікавив досвід міста в досягненні беззбитковості комунальних підприємств, - начальник управління економіки Куп’янської  міської ради Коцюра Марина Валентинівна.
 

 

 

 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)