Дороги – дзеркало економіки і їх якість дуже важлива для інвесторів, – О.Слобожан

14 / Березень, 2019
Сьогодні у Києві проходить Перша Всеукраїнська дорожня конференція «Дорожня галузь України: стан справ та перспективи розвитку», організована Всеукраїнською дорожньою асоціацією за участі та підтримки Асоціації міст України.
Мета конференції – налагодження відкритого діалогу між владою та бізнесом. Захід відбувається у формі відкритої платформи для обговорення актуальних питань дорожньої галузі між представниками держави та бізнесу.
Серед учасників – мери міст, народні депутати України, представники міністерств та державних органів влади, керівники служб автомобільних доріг в областях, провідні дорожньо-будівельні компанії та експерти галузі.
Виконавчий директор Асоціації Міст України Олександр Слобожан виступив на тематичній панелі «Державна політика в дорожній галузі»: «Одним із важливих факторів підвищення інвестиційної привабливості територій, що є двигуном економічного розвитку громад, – є якісні дороги. Дороги – дзеркало економіки. Інвестор не зайде в громаду, якщо не буде зручного транспортного сполучення та належно відремонтованих доріг».
Крім того, Виконавчий директор АМУ відзначив, що ресурс, який виділяється на будівництво та ремонт доріг комунальної власності, потребує насамперед чіткого та системного розподілу: «Асоціація міст України прагне того, щоб комунальні підприємства дорожньої галузі були у таких же комфортних умовах, як і комунальні підприємства, що займаються водо- та теплопостачанням. Адже завдяки діям АМУ, послуги цих підприємств вдалося включити до переліку послуг, які становлять загальнодержавний економічний інтерес. А це означає відсутність необхідності погоджувати органам місцевого самоврядування з Антимонопольним комітетом фінансування таких комунальних підприємств».
О.Слобожан виступив із презентацією «Проблеми та перспективи розвитку комунальної дорожньої галузі» (завантажити).
Під час конференції також відбудуться ще дві тематичні панелі – «Аналіз проблем (закупівлі, логістика, контроль)» та «Взаємодія дорожнього бізнесу та держави».
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)