День КМРВ РЄ в рамках ХV форуму - завершальна сесія +ВІДЕО

19 / Червень, 2019

Відбулася завершальна сесія Дня Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи на ХV Українському муніципальному форумі. Нагадаємо, День Конгресу проводиться в рамках проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який спільно реалізують Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. Читати більше про день Конгресу.
На завершальній сесії модератори груп виголосили підсумки роботи круглих столів. Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан виголосив проєкт Резолюції Дня Конгресу. Учасники Форуму одноголосно її підтримали.  
На завершення засідання виступив Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер.
Детальніше дивіться у відео.
Проєкт «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» виконується Асоціацією міст України та Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи та є частиною Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Меморандум про взаєморозуміння у реалізації проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» підписали 25 вересня 2018 року Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко та Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад (КМРВ) Ради Європи Андреас Кіфер  (читати більше тут і тут).
Метою Проєкту є покращення якості місцевої демократії в Україні шляхом посилення інституційних структур та національних асоціацій в їх діяльності, спрямованій на впровадження принципів етики в процесі прийняття рішень та врядування, орієнтованого більше на залучення громадян, відповідальність та прозорість органів місцевого врядування.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)