АМУ презентує проект ПУЛЬС на десятому інформаційному ярмарку у Верховній Раді

15 / Травень, 2018
15-16 травня у парламенті проходить десята традиційна презентація-виставка ресурсів організацій, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді України, – «Інформаційний ярмарок-2018».  Загалом на заході представлено більше 40 організацій.
Організатори - Апарат Верховної Ради України та Програма USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво".
Відкрили «Інформаційний ярмарок -2018» Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та заступник керівника Місії USAID Джон Пеннел.
 
Асоціація міст України  представляє народним депутатам України, помічникам-консультантам народних депутатів, працівникам секретаріатів парламентських комітетів, фракцій та груп, структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України напрацювання Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID:
  • Річний звіт «Місцеве самоврядування у 2017 році»
  • Щомісячне видання Вісник АМУ
  • Збірку кращих практик місцевого самоврядування «Маршрути успіхів»
  • «Книга секторальних стратегій», видання друге
  • Практичний посібник «Передача земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у власність об’єднаних громад»
  • Презентаційні матеріали Проекту ПУЛЬС

   

Довідник організацій та проектів міжнародної технічної допомоги, підготовлений програмою РАДА (завантажити)

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)