Школа з проектного менеджменту в рамках українсько-норвезького проекту

ДО УВАГИ учасників робочих груп з підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, місцевого економічного розвитку та фінансів, засідання яких проводились в 2016-2017 році в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»
13-17 листопада  2017 року в м. Одеса  Асоціація міст України в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» (далі - Проект), що реалізується спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад,  за фінансової підтримки МЗС Норвегії,  проводить Школу з проектного менеджменту (далі - Школа) для  35  представників міст-учасників Проекту, які приймали участь в засіданнях робочих груп з підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, місцевого економічного розвитку та фінансів протягом 2016-2017 рр.
Головна мета тижневої Школи з проектного менеджменту – сформувати в учасників навички підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток відповідного сектору – освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, місцевого економічного розвитку, фінансів, а також навчитись управляти впровадженням проекту.
Програма Школи передбачає вивчення всього проектного циклу: формулювання проектної ідеї, її втілення в проектній пропозиції, планування бюджету, впровадження проекту та звітування за його реалізацію, а також ознайомлення  з міжнародними та національними програмами та фондам, що підтримують проекти. Очікується, що за підсумками заходу кожний учасник  напрацює концепцію проекту для своєї громади.
Для участі в Школі потрібно до 01 листопада 2017 року надіслати  заповнену заявку (завантажити форму) на електронну адресу: n_beskupska@auc.org.ua. Інформація із заявок буде передана тренерам для підготовки програми Школи.
Контактна особа в АМУ – Наталя Бескупська, координатор проекту в АМУ.
Тел.044 486-30-66.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)