Затишанська ОТГ закупила аналізатор крові для власного медцентру

У Затишанському центрі первинної медико-санітарної допомоги встановлено сучасний аналізатор крові, та проведено навчання для медичного персоналу.
Робити цей аналіз крові зможуть лише ті жителі громади, хто уклав декларацію із сімейним лікарем Затишанського центру первинної медико-санітарної допомоги.
“Ми робимо все можливе, щоб на території громади був повноцінний медичний заклад. На наступний рік запланували придбати портативний апарат для ультразвукового обстеження, щоб наші люди могли проходити огляд на місці. У найближчих планах – ремонт сусіднього з лікарнею напівзруйнованого приміщення. Цього року перекриємо дах, замінимо вікна та двері, приберемо все зайве, щоб підготувати будівлю до ремонту. Тут у нас буде клініко-діагностичний кабінет, кабінет фізіопроцедур, адміністративні приміщення тощо. Плануємо також придбати автомобіль для медиків, щоб лікарі могли їздити в села громади і проводити прийом пацієнтів”, – розповів голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький.
“Цей сучасний аналізатор дасть можливість досліджувати основні показники загального аналізу крові – лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів, гемоглобіну та інших. Це полегшить роботу медиків під час діагностики хвороб та при профілактичних оглядах", – відзначила головна лікарка центру первинної медико-санітарної допомоги Затишанської селищної ради Тетяна Лисакова.
Область: 
Одеська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)