Залучаючи проектні кошти, Мамалигівська ОТГ модернізує медичні заклади громади

Мамалигівська громада активно розвиває проектний напрямок своєї діяльності. Цього року спільно з громадською організацією Буковинська агенція ініціатив та розвитку громада підготувала проект щодо модернізації фізіотерапевничного обладнання для амбулаторій. Проект було подано на розгляд GIZ. В квітні отримали інформацію про підтримку проекту, а в травні обладнання вже було передано закладам охорони здоров'я.

Заклади охорони здоровя Мамалигівської громади в результаті впровадження проекту отримали обладнання для своїх закладів охорони здоров'я на 80 тис грн. Важливим є те, що більшість обладнання призначено для фізіотерапевтичних кабінетів, які гостро потребували цієї апаратури.

Так, амбулаторії с.Драниця було передано фізіотерапевтичну апаратуру, апарат для проведення електрофорезу «Поток-1», апарат для проведення дарсонвалізації та опромінювач кварцевий бактеріцидний. Амбулаторія с.Стальнівці отримала апарат для проведення електрофорезу «Поток-1», апарат для проведення УВЧ-терапії та опромінювач кварцевий бактеріцидний. Амбулаторія с.Подвірне – компресійний нобулайзер та опромінювач кварцевий бактеріцидний. Амбулаторія с.Мамалига відтепер буде мати фотометр для експрес-аналізу крові і сечі та тубускварц. Амбулаторії с.Балківці та с.Несвоя отримали опромінювач кварцевий бактеріцидний.

 

Область: 
Чернівецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)