Власна лікарня, ремонти доріг і приміщень - як живе Заболотівська ОТГ

До Заболотівської об'єднаної територіальної громади увійшли села Ганьківці, Вишнівка, Іллінці, Олешків, Любківці, Рудники, Троїця, Тростянець, Шевченкове, Зібранівка, Рожневі Поля та Заболотів.
За півтора роки після об'єднання громаді вдалося зробити дуже багато. Зокрема, проведено капітальний ремонт адмінприміщення селищної ради, приміщення Заболотівського ДНЗ «Берізка», придбано комп’ютерну техніку та програмне забезпечення для Заболотівської районної лікарні, насоси Заболотівському ККП для подачі води та відкачки стоків та багато іншого. Як розповів голова ОТГ Іван Танюк, це вдалося зробити за кошти інфраструктурної субвенції та власні кошти громади.
Минулого року Заболотівська ОТГ реалізувала 8 інфрастуктурних проектів. Інфраструктурну субвенцію громада витрачала на ремонт будинків культури, шкіл, встановлення вуличного освітлення, придбання комунальної техніки тощо. 
Цього року в громаді також зроблено немало: капітальні ремонти адмінбудівлі спорткомплексу Ганьківців, шести будинків культури, біліотеки і ліцею. Крім цього, за кошти місцевого та державного бюджетів завершено будівництво амбулаторії в Рудниках та придбано для неї автомобіль,завершено будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям у Троїці, триває капітальний ремонт приміщення під ЦНАП.
Також минулоріч за кошти державного бюджету проведено капітальний ремонт дороги в селах Рудники і Троїця. В інших селах ОТГ ремонт доріг , грейдерування та інші роботи відбувалися за кошти місцевого бюджету.
Як зауважив регіональний консультант АМУ з юридичних питань Андрій Деркач, Заболотівська ОТГ запланувала на цей рік бюджет у розмірі понад 20 млн грн, не враховуючи міжбюджетні трансферти.  "Близько 11 мільйонів – це податок на доходи фізичних осіб, що є бюджетоформуючим в цій громаді. Виконання бюджету за 5 місяців свідчить про злагоджену роботу управлінців, бізнесу та громадськості, оскільки вже понад 40 відсотків коштів надійшло до бюджету ОТГ, а порівняно з минулим роком бюджет зріс на  20 відсотків",- каже Деркач.
 
Область: 
Івано-Франківська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)