Відремонтовано травматологічне відділення у Кропивницькому

У Кропивницькому відкрито капітально відремонтоване травматологічне відділення Кропивницької лікарні швидкої медичної допомоги з сучасним цифровим рентгенкомплексом.
На ремонт відділення цьогоріч з міського бюджету виділили майже 1,5 млн грн. Рентгенкомплекс вартістю майже 7 млн грн був придбаний коштом субвенції на соціально-економічний розвиток. 
Раніше тут був застарілий рентгентапарат ще 1993 року випуску, який працював цілодобово. Травмпункт приймав від 30 хворих за добу. Новий рентгенкомплекс дозволяє технологічно точно і за менший проміжок часу визначити отримані травми пацієнтам. Обстежити одного пацієнта тепер можна буде за 10 хвилин, тоді як раніше було близько години. Лише плівку доводилося чекати до 40 хвилин. А тепер спеціальний принтер роздруковує знімок за кілька хвилин.
«Ми зробили великий прорив у реалізації І та ІІ етапів медичної реформи. В результаті наші медзаклади повністю відповідають медичним стандартам 2020 року. Наші лікувальні заклади постійно покращують свою матеріально-технічну базу. Цього вдалося досягти завдяки постійній співпраці з державою, порозумінню з депутатами, тому що основне навантаження прийшлося на міський бюджет. Але найголовніше — що ми будуємо нові корпуси, що ми вдосконалюємо технології, ми робимо все, щоби лікар мав можливість лікувати людей, рятуючи життя», — наголосив міський голова Андрій Райкович.
 
Область: 
Кіровоградська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)