Відкрито реабілітаційне відділення у Бердянську

У Бердянську відкрито відремонтоване та оснащене приміщення сучасного реабілітаційного відділення Комунального некомерційного підприємства Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання».
Субпроєкт «Реабілітація та відновлення – крок у комфортне життя» реалізований за кошти Світового банку у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, виконавчим комітетом Бердянської міської ради та КНП БМР «БТМО». Основна мета проєкту – надання послуг медичної та фізичної реабілітації, а також психологічної допомоги жителям Бердянської міської об’єднаної територіальної громади, включаючи внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, членів сімей осіб, які потребують реабілітації.
Залучення коштів Світового банку дозволило реалізувати у громаді інноваційний проєкт – заснувати реабілітаційне відділення з найсучаснішим обладнанням, єдине такого рівня не лише у Запорізькій області, а й у Північному Приазов’ї. Ще два роки тому приміщення потребувало капітального ремонту. Нині ж тут створено сучасне реабілітаційне відділення, оснащене усім необхідним обладнанням, у якому надаватимуть послуги реабілітації висококваліфіковані фахівці.
За грантові кошти протягом 2,5 років придбано понад 670 одиниць обладнання. Закуплене обладнання для кабінетів лікувальної фізкультури, фізіотерапії, масажного кабінету, для кімнат психологічної реабілітації. Також проведено 12 сесій тренінгів для членів сімей осіб з інвалідністю, учасників АТО/ООС та членів їх сімей, ВПО та приймаючої громади. Учасниками тренінгів стали майже 200 осіб.
Потенційними пацієнтами відділення є особи з ураженнями опорно-рухового апарату та нервової системи, які потребують реабілітації.
 
Довідково
Бердянський проект створення реабілітаційного відділення – один з десяти, відібраних у 2018 році для реалізації за грантові кошти Світового банку з 83 проектних пропозицій, поданих на конкурс тоді ще Міністерству тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (наразі - Мінреінтеграції). Проект входить до Стратегії розвитку м. Бердянська до 2027 року. Загальна вартість проекту: 317, 751 тис. дол. (у тому числі грант Світового банку – 228, 507 тис. дол.; співфінансування виконавчого комітету Бердянської міської ради – 89, 243 тис. дол.).
Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)