Відкрито інформаційний офіс Львівської ОТГ

Львів облаштовує інформаційні офіси Львівської громади в тих населених пунктах, які стали частиною львівської агломерації. У них надаватимуть місцевим жителям адміністративні послуги та консультації. Зокрема, вже відкрито офіс у приміському селі Лисиничі. Наступний планується у Зашкові.
Офіс у Лисиничах обслуговуватиме понад 5 тис. жителів сіл Лисиничі та Підбірці. Директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик пояснила, що це інтегрований офіс, який надаватиме послуги сільської ради, а також департаменту агломерації. Щодня такий центр зможе одночасно приймати близько 70 відвідувачів. «Це і адміністративні послуги, і послуги сільської ради: реєстрація місця проживання, реєстрація бізнесу, землі — тобто весь пакет, який ми звикли отримувати в ЦНАПі або в сільській раді», — розповіла Валентина Бартошик.
Відвідувачів обслуговуватиме четверо працівників — представники Лисиничівської сільської ради, департаменту агломерації Львівської міської ради та віддалено адміністратор ЦНАП Львова.
«З 1 січня ми з Лисиничами і Підбірцями є спільною родиною. Але ми не чекаємо початку нового року: цей прекрасний офіс є подарунком від громади міста, щоб люди вже могли тут оформляти всі документи, отримувати будь-яку інформацію — воно вже спростить життя людям. Тут затишно, приємно і тут вже працюють, до речі, працівники з Лисиничів. Офіс такий самий за якістю послуг, як всі наші ЦНАПи у Львові. Дуже якісні послуги і не треба вже їхати чи до Винників, чи до Львова, щоб отримати якусь інформацію, подати документи», — розповів під час відкриття міський голова Львова Андрій Садовий.
Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)