«Веселівський ЦПМСД» селищної ради в повному обсязі може надавати медичні послуги

Незважаючи на перешкоди, які довелося подолати на шляху забезпечення населення громади якісним медичним обслуговуванням, Веселівська селищна рада створила власний «Центр первинної медико-санітарної допомоги», який в повному обсязі надає медичні послуги жителям ОТГ.

Отримавши медичну субвенцію, а також залучивши кошти з інших джерел, вдалося створити власну медичну установу, до складу якої увійшли: поліклініка сімейних лікарів, 4 сімейні амбулаторії, 3 фельдшерсько-акушерські пункти та 1 фельдшерський пункт на території одного селища і п’яти сіл.

На всіх об’єктах проводиться ремонт приміщень. Покращення умов фінансування також дозволило залучити висококваліфікованих фахівців і, як наслідок, організувати ефективне, оперативне та доступне надання послуг з лікування та профілактики захворювань, невідкладної медичної допомоги для жителів об'єднаної громади. На сьогодні у «ЦПМСД» Веселівської селищної ради хворих обслуговують 4 сімейних лікаря вищої категорії та 2 сімейних лікаря першої категорії.

Усі заклади охорони здоров’я об’єднаної територіальної громади забезпечені необхідним обладнанням. Хоча від самого початку створення «ЦПМСД» фактично не виконувалось рішення Веселівської районної ради про передачу спільного майна. Без перешкод громада отримала у свою власність тільки ФАПи та амбулаторії, з поліклінікою все виявилось набагато складніше. Лікарі з районного «ЦПМСД» перейшли працювати до селищного фактично без нічого, не отримавши ні меблів, ні оргтехніки, ні медичного обладнання. Керівництво селища віднайшло можливість забезпечити свій «Центр первинної медико-санітарної допомоги» усім необхідним.

Так, на сьогодні існують деякі проблеми. Але в кого їх немає? Адже це тільки привід для того, щоб удосконалюватись і рости далі. «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» селищної ради працює у звичному режимі, обслуговуючи не тільки мешканців об’єднаної громади, а й усього району, тому що громадяни звикли довіряти лікарям-професіоналам.

  

Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)