Великокучурівська громада перша в регіоні має власний ЦНАП (+відео)

Наприкінці грудня 2016 року у Великокучурівській об'єднаній громадій відкрили Центр надання адміністративних послуг. Мешканцям більше не потрібно їздити до Сторожинця чи до Чернівців за необхідними документами.

Реєстрація актів цивільного стану, перереєстрація місця проживання, робота по кадастру - ось послуги, які можна отримати вже сьогодні. У планах - відкриття паспортного столу та можливості зареєструвати автомобіль. 

"Перш за все це реєстрація: права на нерухоме майно; юридичних, фізичних осіб, витяг із геокадастру. Також ми плануємо реєстрацію: паспортний стіл, у мене є велике бажання, і я сподіваюсь, що нам допоможуть сприянням з якимись програмами, щоб ми у нас, у громаді могли видавати закордонні паспорти, - розповів Василь Тодеренчук, голова Великокучурівської сільської об'єднаної територіальної громади.

ЦНАП відкрили у колишньому приміщенні ради села, зробили ремонт, облаштували робочі місця і тепер чекають на відвідувачів. У ЦНАПі працюють 6 співробітників. Вони мають усе необхідне для роботи - місце для архівів та сучасну техніку.

  

Реконструкцію приміщення сільської ради та створення ЦНАПу здійснено у рамках реалізації німецько-українського проекту GIZ «Реформа управління на Сході України» за результатами конкурсного відбору. На вказані роботи загалом витрачено більше 3 мільйонів гривень. З них – 1,4 мільйони грн. громада отримала від проекту GIZ, більше мільйона гривень виділив Мінрегіон, решту коштів виділено з місцевого бюджету.

Нововідкритий Центр надання адміністративних послуг буде надавати послуги 15 тисячам жителів п'яти сіл Великокучурівської громади. Жителі Великого Кучурова, Глибочка, Годилова, Снячева та Тисівця відтепер будуть приїжджати сюди за послугами.

"Зараз ми перебуваємо в оновленому приміщенні, тому що тут колись засідали наші місцеві депутати. Приміщення збільшено за площею, з'явився другий поверх. Збільшилась площа на першому поверсі, бачите, зручний зал - відкритість, людина, яка заходить, може отримати маленьку консультацію при вході, конкретно до кого звертатись, - пояснив Віктор Радул, керівник ЦНАПу Великокучурівської сільської об'єднаної територіальної громади.
 

Детальніше у сюжеті ТК "Чернівці":

Область: 
Чернівецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)