В Іллінівській громаді школярі шиють еко-сумки

Школярі з Олександро-Калинівської школи, що знаходиться на території Іллінівської ОТГ,  шиють екосумки у вільний час і планують їх продавати. Обладнання було придбано за гроші, які учасники виграли у проєкті «Зміни своє життя». Вироби вони будуть реалізовувати на фестивалі «Смолянський куліш», який пройде у селі 17 серпня.
До свята планується виготовити з півсотні сумок й вже визначено ціну – 50 гривень за одну одиницю. Виручені кошти школярі хочуть витратити на встановлення велопарковки біля школи.
«До школи більшість учнів їздить на велосипедах: ті, хто близько живуть, і ті, кому діставатися далеко. Таким чином, вони гарно проводять час і ведуть здоровий спосіб життя. Але велосипеди їм ставити нема куди. Їх просто залишають, що є певною проблемою. Тож ми вирішили отримані кошти витратити на встановлення велопарковки біля нашого навчального закладу», – розповідає учень 9-го класу Олександро-Калинівської школи Захар Бойко.
Торбини будуть відповідати тематиці заходу й нестимуть екологічний меседж. Тобто на кожній сумці буде викарбовано логотип команди «Вітер змін» й емблему заходу «Смолянський куліш».
«На сьогодні вже близько 30 виробів пошито. Це буде екологічний сувенір, який не зашкодить планеті. Ми хочемо не тільки продавати, а ще й проводити майстер-класи для дітлахів з виготовлення слаймів. Для більш дорослого населення проведемо екологічний квест, що буде складатися з фізичних вправ та екологічних завдань, які допоможуть людям розбудити свою екологічну свідомість», – розповідає вчителька біології та хімії Олександро-Калинівскої школи Галина Семенихина.
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)