У селищі Чаплинка довгобуд реконструюють під багатоповерхове «бюджетне» житло

 

Вже протягом кількох років у Херсонській області діє програма «Власний дім». У 2016 році виділено перші 2 млн. грн. для початку реконструкції будівлі-довгобуду в селищі міського типу Чаплинка.  Це дозволить провести реконструкцію індивідуальних помешкань будівлі. Більше 20 років у Чаплинці взагалі не будувалося житло, яке вкрай потрібне багатьом сім’ям.

На запуск будинку в експлуатацію будуть залучені кошти з бюджетів різних рівнів. З розумінням до необхідності якомога швидше вирішити всі організаційно-технічні питання поставилося керівництво області, адже об’єкт, який введуть в експлуатацію, розв’яже низку соціальних проблем місцевого населення.

Наприкінці минулого року у Чаплинці реконструкція місцевого довгобуду під багатоквартирний будинок розпочалася.

Завдяки реалізації програми індивідуального житлового будівництва мешканці сільських населених пунктів, співробітники бюджетної галузі, а також громадяни, які переселяються в сільську місцевість та учасники АТО, що повертаються із зони антитерористичної операції та члени їх сімей, мають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних. Вартість житла невисока, адже добудувати споруду дешевше, аніж будувати з самого початку.

  

 

Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)