У селі Валя Кузьмина, яке входить до Волоківської ОТГ на Буковині, запрацювало вуличне освітлення

 

Також громаді вдалося відремонтували школу, дах якої був всіяний дірками.

Нині Волоківській об`єднаній територіальній громаді вдалося зробити ремонт та перекрили школу у Валя Кузьмині, провести капітальний ремонт садочка, закупити техніку для їдалень у ці ж садочок та школу.

- До об`єднання у Валя Кузьмині ніхто не ремонтував школу, - розповідає юрисконсульт Василь Паламарюк. – Але, судячи з того, що дах постійно протікав, і по школі стояли тази, не ремонтували її давно.

До кінця року запланували побудувати зупинки по всій території Валя Кузьмина. Тобто близько 2 мільйонів гривень спрямували лише на благоустрій Валя Кузьмина. В той час село Волока взагалі нічого не отримало. Адже ті потреби, які були в селі, яке доєдналося до Волоки, вирішували першочергово.

- Торік закінчили капітальний ремонт садочка у Волоці з утепленням фасаду і перекриттям, тому ми проблеми вирішили ще до об`єднання. У Грушівці школа теж нова, - заявляє юрисконсульт.

Також запустили три лінії освітлення по головній вулиці у Валя Кузьмині, і цього року за спільні кошти завершуємо другий етап освітлення села.

 

Область: 
Чернівецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)