У Розквітівській ОТГ на Одещині працюють над покращенням системи водопостачання

 

На початку квітня у Розквітівській ОТГ Березівського району Одеської області було здійснено низку заходів, спрямованих на поліпшення системи водопостачання громади.

У селах Вишневе і Чудське було встановлено нові водонапірні башти Рожновського. За інформацією місцевих мешканців, старим баштам було близько півсотні років, тож вони вже багато років не справлялися зі свою функцією, а мешканці мали постійні перебої з питною водою. Тепер цю проблему вирішено.

Відзначимо, що минулого року в громаді за рахунок державної субвенції було проведено низку робіт з покращення водопостачання. Так, здійснено капремонт башти Рожновського с. Онорівка (174,67 тис. грн), капремонт башти Рожновського с. Кринички (174,67 тис. грн), капремонт башти Рожновського с. Вишневе (174,67 тис. грн), капремонт башти Рожновського с. Анатоліївка (188,27 тис. грн), капремонт башти Рожновського с. Розквіт (174,67 тис. грн), капремонт башти Рожновського с. Чудське (174,67 тис. грн), капремонт водогону по вул. Центральна в с. Чудське (295,62 тис. грн), капремонт водогону по вул. Центральна в с. Нейкове (299,89 тис. грн), капремонт водогону по вул. Миру в с. Анатоліївка (250,24 тис. грн), капремонт водогону від башти до села Веселе (279,62 тис. грн), капремонт водопровідної мережі с. Онорівка (262,59 тис. грн), капремонт водогону по вул. Степова в с. Рівне (192,51 тис. грн), капремонт водопроводу по вул. Паркова в с.Чудське (295,53 тис. грн).

 

Область: 
Одеська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)