У новий садок вже за два місяці підуть дітки Ляшківської ОТГ

У селі Ляшківка на Дніпропетровщині відкриють новий дитячий садок. Двоповерхова будівля з просторими кімнатами, енергозберігаючими вікнами та новими меблями – готова. Залишається лише облаштувати ігрові майданчики на подвір’ї. Завершити усі роботи будівельники планують за два місяці.

Тридцять років тому у Ляшківці починали зводити сільський клуб. Проте далі стін будівництво не пішло. Об’єкт заморозили. Тепер вирішили перетворити довгобуд на дитячий садок. Роботи розпочались влітку 2016. Тут відремонтували покрівлю, утеплили фасад, встановили енергозберігаючі вікна, всередині пофарбували стіни. Залишається лише облаштувати майданчики на подвір’ї.

Садочок прийме вихованців за два місяці. Його відвідуватимуть 70 хлопчиків та дівчаток. Потреба села у місцях для дошкільнят стовідсотково покривається, зазначає завідувач «Калинки» Таміла Сиса.

Нагадаємо, за останній рік відремонтували на Дніпропетровщині 18 навчально-виховних комплексів та садків, збудували «з нуля» ще два – у Слобожанському та Дніпрі. Зробили це без залучення держкоштів. Виключно за бюджети громад та області. У планах на цей рік – будівництво та ремонт ще 16 дитсадків.


Так виглядав довгобуд

 


Так виглядає будівля після реконструкції

   

  

Джерело

Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)