У новий рік з новою спецтехнікою у Берестівській ОТГ

Рік тільки почався, а запорізькі громади комплектують господарство новою технікою. Берестівська об’єднана територіальна громада закупила, а в кінці січня вже поставила в гаражі новенькі трактори, що обладнані з`ємними блоками для сніго- та сміттєприбирання, а також автонавантажувачі.

Комунальне підприємство берестівської громади тепер зможе наводити лад на вуличках сіл та поселень громади. Але, що найбільше принесло радість жителям Берестівської ОТГ, - це придбання пожежних машин. Це важливий крок до збереження не тільки безпеки громадян, але й лісів на території громади. Бо кожне спекотне літо несе загрозу масових пожеж. Що важливо, тепер ці протипожежні красені зможуть надавати послуги і сусіднім громадам. А це вже - додаткові надходження в бюджет громади. У громаді розуміють, що придбання техніки - це не тільки витрати, але й інвестиції та можливість заробляти гроші у майбутньому.

Берестівська об’єднана територіальна громада Бердянського району Запорізької області об’єднує території сіл Миколаївка, Радіонівка, Солдатське, Малинівка, Новоіванівка Миколаївської сільської ради, Карла Маркса, Калайтанівка, Глодове Карла - Марксівської сільської ради, Сачки, Довбино, Берестове.

  

 

 

 

Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)