У Нововолинській громаді зі сміття виготовлятимуть органічні добрива

Завдяки використанню спеціальних технологій з органічних відходів, які утворюються на території Нововолинської міської об’єднаної територіальної громади, виготовлятимуть органічні добрива. Тристоронній договір про співпрацю в сфері комплексної переробки побутових відходів підписали Нововолинська міська рада, виробниче управління комунального господарства житлового комунального об’єднання Нововолинської міської ради і ТОВ “Екосфера плюс”. Така співпраця направлена на зменшення накопичення твердих побутових відходів на території полігону шляхом його сортування. В подальшому ці продукти планується відправляти на повторну переробку чи використовувати як паливні елементи. Також, завдяки використанню спеціальних технологій, з органічних відходів виготовлятимуться органічні добрива.
Зокрема заплановано:
  • встановлення на території полігону Нововолинської міської об’єднаної територіальної громади мобільної сортувальної установки з переробки ТПВ та небезпечних відходів;
  • застосування екологічно-чистих технологій та забезпечення контролю за викидами у навколишнє середовище мобільної сортувальної установки під час її роботи.
Область: 
Волинська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)