У Новомиргороді йде масштабний ремонт доріг

У Новомиргороді за 15 млн грн планується капітальний ремонт головної магістралі. Про це повідомив міський голова Ігор Забажан.
«У березні поточного року ми отримали від проєктної організації проєкт на продовження ремонту нашої головної магістралі в межах вулиці Соборності, вулиці Євгенія Присяжного, вулиці Андрія Гурічева, вулиці Микола Зерова, вулиці Транспортна, вулиці Бродських (від мосту через річку Велика Вись до перехрестя з вулицею Ганни Дмитрян). На ці цілі передбачено кошти в сумі 15 млн грн. Щодо минулорічного ремонту центральної автодороги, то заплановані роботи виконали на 80 %. Найближчим часом при настанні сприятливої погоди ремонтні роботи повністю завершать», - написав мер у соціальних мережах.
За його словами, проєкт пройшов державну експертизу. На засіданні сесії міської ради визначено замовника ремонтних робіт  - державне підприємство «Агентство місцевих автомобільних доріг». Проєктні роботи та експертизу кошторису виконано за рахунок бюджету міста. Також за кошти місцевої скарбниці заплановано капітально відремонтувати ще ряд автошляхів та облаштувати стоянку для автомобілів відвідувачів біля приміщення міської ради.
 
Область: 
Кіровоградська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)