У Носівській громаді відкрито сучасну школу

Носівська ЗОШ №5 тривалий час мала статус довгобуду, зводити її почали ще в 1989 році, та так і не змогли добудувати. У 2020 році року її було включено до Програми "Велике будівництво" і масштабний об’єкт було завершено.
Новий навчальний заклад площею 4870 кв.м повністю відповідає вимогам концепції “Нової української школи”: розрахований на 520 учнівських місць та забезпечений професійним педагогічним колективом. Загалом в школі є 25 сучасних навчальних аудиторій, 2 майстерні з дерево- та металообробки, бібліотека, спортивна та актова зали, комфортна їдальня та спортивний майданчик зі штучним покриттям. Крім того, проєктом передбачено теплопостачання школи від твердопаливної та газової котелень.
Кошторисна вартість проєкту – 57,42 млн грн. З них: 26,1 млн грн - кошти Державного фонду регіонального розвитку України. 4,3 млн грн – кошти місцевого бюджету, 27 млн грн – кошти державного бюджету попередніх років.   Також в цьому році 7,5 млн грн буде виділено в рамках програми «Спроможна школа». Крім того, фінансову допомогу у розмірі 1,5 млн грн для облаштування внутрішніх приміщень та актової зали надали меценати.
Відкриття школи дасть змогу зменшити перевантаженість міських шкіл м.Носівка та перевести учнів до новозбудованого закладу. 
Область: 
Чернігівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)