У Києві реконструйовано резервуар для зберігання чистої води

У Києві реконструйовано резервуар для зберігання 5 тисяч кубометрів чистої води, яка потім подається у водопровідну мережу.
Резервуар збудований 62 роки тому і давно потребував ремонту. Реконструкція підвищить безпеку та герметичність роботи споруди. Гарантійний термін експлуатації оновленого резервуару не менше 50 років.
Останній раз капремонт тут проводився майже 20 років тому. Реконструкція потрібна була з багатьох причин: руйнація конструкцій та обладнання під дією хлору, зношеність огороджень та стінок, мереж тощо. Тому в 2018 році «Київводоканал» розпочав реконструкцію резервуару. У грудня 2020 року вона була завершена. Загальна вартість проекту 49,7 млн грн. Обладнання, від якого залежить надійне та безпечне зберігання питної води потребувало заміни та ремонту. Після реконструкції підприємство більше не витрачатиме кошти на дрібні ремонти та обслуговування зношеного застарілого обладнання та трубопроводів.
У 2020 році «Київводоканал» спрямував майже 300 мільйонів коштів інвестиційної програми на проекти модернізації та заміни обладнання.
 
Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)