У Кам`янському ЦНАП запроваджено унікальний соціальний проект – «Мобільний офіс»

18 травня в Центрі надання адміністративних послуг м. Кам'янського відбулася презентація важливого соціального проекту «Мобільний офіс». Мета проекту - наблизити до жителів області адмінпослуги.

У ЦНАП Кам’янського тепер можна отримати послугу просто з дому. Достатньо зателефонувати і адміністратор виїде до заявника. Такий унікальний мобільний офіс буде дуже корисний для людей з обмеженими можливостями.

Головна мета проекту – можливість надання адміністративних послуг вдома. Відтепер городяни, які не можуть дістатись до ЦНАП самостійно, зокрема – люди з обмеженими можливостями, можуть скористатися повним спектром послуг, що надаються в Центрі, за місцем свого перебування.

У ході презентації гостям продемонстрували роботу «Мобільного офісу». Адміністратор ЦНАП зі спеціальним кейсом, в якому є вся необхідна техніка (портативний сканер, принтер, комп'ютер), виїжджає за місцем проживання людини з обмеженими можливостями та на місці вирішує ситуацію з видачею необхідних документів.

Для виклику адміністратора додому потрібно подати в ЦНАП відповідну заявку по телефону або електронною поштою.

З метою безпеки на шляху від Центру до місця призначення адміністратора супроводжують на спецавтомобілі представники охоронної фірми. Оплата послуг здійснюється через Інтернет.

«Ми часто стикалися з ситуаціями, коли відвідувачі нашого центру приїжджали до нас зі своїми родичами та близькими, які, на жаль, обмежені в русі. Саме для того, щоб кожна людина могла розраховувати на допомогу, ми реалізували цей проект. Також хочу висловити вдячність міському голові Андрію Білоусову і депутатському корпусу за підтримку та допомогу в здійсненні наших ініціатив», – сказала Марина Гурська.

Володимир Юрченко в своєму коментарі наголосив, що Дніпропетровська область першою в Україні реалізує подібний проект, і в майбутньому така практика, можливо, пошириться і на інші області та міста України.

«Впровадження проекту «Мобільний офіс» стало можливим насамперед завдяки підтримці Кам'янського міського голови Андрія Білоусова. У цьому Центрі реалізовано величезну кількість передових проектів. Це справді той випадок, коли поєднуються політична воля та планомірна інтенсивна робота», – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

До запровадження «Мобільного офісу» громадяни з обмеженими можливостями ставали заручниками законодавчої колізії, оскільки отримання деяких адміністративних послуг неможливе навіть за довіреністю, тобто необхідна присутність виключно заявника.

Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)