У громадському транспорті Хмельницього пільговики користуватимуться е-квитками

Електронний квиток у тестовому режимі запроваджено у громадському транспорті Хмельницького: у тролейбусах міста встановлено валідатори, а пільковикам видаються електроннік картки. 
У лютому 2020 року управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради розпочало видавати електронні квитки для жителів міста, які мають право на пільговий проїзд у міському громадському транспорті загального користування. У зв’язку із запровадженням карантину цей процес було тимчасово призупинено. Наразі його відновлено. Електронний квиток громадянам пільгових категорій видається безкоштовно та за особистим зверненням пільговика. 
«Триває активна фаза впровадження електронного квитка. На сьогодні вже понад 24 тисячі хмельничан - громадян пільгових категорій - отримали електронний квиток. Це більша половина від загальної кількості пільговиків. Тому з минулого тижня ми запустили процес валідування електронного квитка в транспорті. В кожному тролейбусі встановлено валідатори і ми просимо всіх валідувати отримані квитки. Електронний квиток можна отримати ще протягом двох місяців. Після завершення цього терміну той, хто не отримав електронного квитка, не зможе користуватися пільговим проїздом у транспорті», - розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко.
 
Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)