У Глибоці відкрили перший в Чернівецькій області центр ПМСД об’єднаної територіальної громади (+відео)

25 січня відбулось відкриття Центру первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької об’єднаної територіальної громади. Це перший в області ліцензований центр ПМСД, який з’явився в об’єднаній територіальній громаді.

До  структури новоствореного центру належать три заклади первинної ланки надання медичної допомоги. Загалом фахівці Центру ПМСД Глибоцької ОТГ обслуговуватимуть 11 тисяч населення, серед яких мешканці власне Глибоки, а також сіл Михайлівка та Червона Діброва, які входять до ОТГ.

Під приміщення Центру районна рада виділила один з поверхів будівлі Глибоцької районної лікарні. З літа тут тривав капітальний ремонт, на який ОТГ скерувала загалом майже 2 млн. грн. У результаті в приміщенні повністю замінили систему електроживлення, вхідні та двері кабінетів, поставили енергозберігаючі вікна, обшили коридори панелями з натурального дерева, частину кабінетів обладнали конвекторами. Придбали також жалюзі, нові ліжка для двох відділень стаціонару, фізіотерапевтичного кабінету, кабінету масажу тощо, оновили частину офісних меблів. Подбали і про вигоди для пацієнтів. Зокрема, для інвалідів-візочників у приміщенні обладнали окремий санітарний блок з бойлером, спеціальним біде, туалетом тощо.

Також для Центру вже придбали санітарний автомобіль та деяке медичне обладнання.

8  10

11  14

15  16

Джерело

Відео Глибоцької ОТГ:

Область: 
Чернівецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)