У Чортківську школу-інтернат придбано сучасне обладнання для кухні

Чортківська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Р. Ільяшенка №3 отримала нове кухонне обладнання у харчоблок. На це з міського бюджету було виділено 177 тис. грн.
За виділені кошти школа-інтернат отримала: холодильник (35 400 грн), промислову плиту (20 200 грн), електричну пательню (37 000 грн),  пароконвектомат (69 300 грн), марміт – пристрій для збереження температури їжі (15 200 грн).
Як зауважив міський голова Чорткова Володимир Шматько, організація повноцінного та правильного харчування в освітніх закладах є одним з пріоритетних завдань міської влади: «Ми постійно проводимо моніторинг технічного стану обладнання у харчоблоках та визначаємо, що в першу чергу необхідно закупити. Звісно, таких замін потребують більшість освітніх закладів громади. Ми працюємо над тим, щоб поступово оновлювати обладнання у всіх їдальнях шкіл та садочків».
Заміна старого обладнання на нове – це лише перший крок до повної модернізації харчоблоку. У планах – капітальний ремонт самого приміщення.
 
Область: 
Тернопільська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)