У Чорнухинській громаді реконструйовано ліцей

У селищі Чорнухи завершено реконструкцію будівлі ліцею імені Григорія Сковороди. 
Заклад споруджено ще 1972 року. Відтоді, за словами директорки Любові Саражин, приміщення навчального закладу, який став опорним для всього району, капітально не ремонтували. Однак у 2003-му будівлю відокремили від централізованої котельні й у дворі було збудовано автономну, а 2016-го в ній було замінено вікна. Це давало певну економію ресурсів і грошей. Однак для повноцінної термомодернізації закладу треба було робити наступні кроки.
Цьогоріч за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів (в рамках реалізації масштабного проекту «Спроможна школа для кращих результатів») будівельники виконали гідроізоляцію, утеплили цокольну частину приміщення та фасад об’єкта. Водночас було нанесено декоративну штукатурку, стіни покрито акриловою фарбою. Зрештою, оновлена будівля ліцею стала справді сучасною, ошатною і, найголовніше, теплою та ощадливою до грошей громади, необхідних на її опалення.
Тепер громада планує відремонтувати харчоблок, для якого вже придбано нове обладнання на понад 287 тис.грн, збудувати спортивний майданчик і облаштувати смугу перешкод, яка допомагатиме старшокласникам відпрацьовувати практичні навички під час вивчення предмета «Захист України». 
Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)