У Червонослобідській ОТГ розробляють туристичні маршрути

У Червонослобідській громаді почали роботи із аудиту місцевих цікавих для туристів місць, які увійдуть до туристичних маршрутів.
Червонослобідська громада виступила з ініціативою розробки туристичних маршрутів та програми розвитку туризму в цілому. Наразі тут розпочинають  моніторинг історичних та культурних пам’яток, цікавих та незвичайних місць, народних майстрів та творчих особистостей у кожному селі громади, наявних об’єктів туристичної інфраструктури. Після розробки туристичних маршрутів їх запропонують туристичним агентствам. Усю підготовчу роботу планується завершити уже до кінця року.
“Ми маємо багато унікальних місць – наприклад, «місце сили» Шаєва гора, джерело, яке вважають цілющим,  історична церква у Нечаївці. За розвитком місцевого туризму ми  вбачаємо стимул не лише для розвитку громади, але й потенціалу її людей – майстрів народних ремесел, знавців фольклору, хранителів давніх традицій”, констатує начальник відділу економічного розвитку та інвестування Червонослобідської сільської ради Тетяна Гартингер.
Область: 
Черкаська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)