У Бучі відкрито Центр надання послуг з вивезення відходів

У Бучанській міській ОТГ відкрито Центр надання послуг з вивезення відходів. Центр прийматиме відвідувачів і надаватиме послуги з вивезення відходів більш ніж 30 тисячам жителів Бучі, а також місцевим підприємствам та громадським закладам.
Такий центр є першим в Україні і може стати прикладом для інших громад. ТОВ «Крамар ЕКО», яке виграло конкурс на виконання послуг щодо вивезення відходів у місті Буча, взяло на себе зобов'язання відкрити офіс європейського рівня та підвищити довіру громадян до компаній, які надають комунальні послуги.
В офісі кожен може перевірити свої рахунки, отримати консультації, пов'язані з цим напрямком роботи, придбати контейнери для сміття, спецпакети, заключити договір на вивезення відходів, і не лише побутових, а і будівельних, великогабаритних, листя, гілля тощо. У закладі є зручні крісла і дивани для відвідувачів, дитячий куточок, інтерактивна мапа, на якій у реальному часі видно, де знаходяться автомобілі з вивозу сміття. Крім того, тут накопичується архів файлів, за яким можна встановити час, коли на певній вулиці прибув спецавтомобіль та забрав сміття.
 
Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)