У Бердичеві запущено проєкт "Соціальне таксі"

У Бердичеві розпочалася реалізація проєкту «Соціальне таксі». Старт оголосив міський голова Василь Мазур на території управління праці, сім’ї та соціального захисту населення, у присутності керівників громадських організацій, що опікуються проблемами людей з інвалідністю, представників виконавчого комітету, підприємців.
Проєкт «Соціальне таксі» доповнив собою низку місцевих соціальних програм із захисту вразливих верств населення, його реалізація відбуватиметься у рамках діючої у місті Програми доступності. Ініціатива появи такого авто та включення проєкту до Програми належить депутатові міської ради, голові ГО інвалідів-візочників «Стимул», члену комісії з доступності Юрію Яремчуку. Ідею підтримало та розвило керівництво міста, активно долучилися до її реалізації місцеві підприємці.
Соціальне таксі перебуватиме на балансі міського територіального центру соціального обслуговування. Послугами спецтранспорту зможуть користуватися і дорослі, і діти. Дотепер останні діставалися до реабілітаційного центру на звичайних таксі, а витрачені кошти компенсувалися їм із міського бюджету. 
Область: 
Житомирська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)