Тячівська ОТГ піклується облаштуванням віддалених сіл громади

Тячівська громада була створена рівно рік тому, але її успішна діяльність по соціальному розвитку населених пунктів, особливо віддалених сіл, перевищує зроблене за попередні десятиліття.

Голова Тячівської ОТГ І.Ковач наголосив, що принциповим підходом при складанні стратегічного плану розвитку громади була першочергова увага до вирішення нагальних проблем невеликих сіл, які не отримували на розвиток жодної копійки упродовж десятиліть.

«У березні ми уже бачили реальну картину очікуваних поступлень з різних джерел фінансування і на сесії затвердили план розвитку об’єднаної громади на 2016 рік. У результаті усього за рік було освоєно мільйони гривень, які громада отримала з фонду розвитку та субвенції на будівництво доріг та освітлення вулиць, ремонти садків, шкіл, сіл Руське Поле, Тячівка, Лази, Округла, ФАПів, утеплення соціальних закладів. Причому ці роботи виконують будівельні бригади, сформовані з місцевих жителів – окрім осучаснення об’єктів, люди отримали роботу вдома. Старости цих сіл з клерків по видачі довідок перетворилися на справжніх виконробів-будівельників, які організовували і контролювали різні будівельні роботи. Роботи у сільських старост побільшало у рази, але результати – зримі. Люди їздять по заасфальтованих і освітлених вулицях, діти вчаться у відремонтованих садках і школах, сільські медичні заклади мають пристойний сучасний вигляд», - акцентував голова громади.

Область: 
Закарпатська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)