Тлумацька ОТГ з іноземним інвестором планують будівництво вітрової електростанції

Голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський підписав угоду з німецькою компанію FEFA про будівництво у селі Прибилів вітрової електростанції.
Було підписано договір містобудівної діяльності, яким передбачено будівництво 12 вітряків у селі Прибилів Тлумацької ОТГ,  - повідомив голова ОТГ. Компанія планує встановити до 12 вітряків потужністю 5600 кВт кожний. Загальна висота вітряка – 246 метрів, вежі вітрової турбіни – 166 метрів, лопасті – 81 м.
За угодою вітрова станція має розміститись на відстані не менш як 1000 метрів від житлових будинків, шум від турбін біля будинків не має перевищувати 45 дБ вночі.
Компанія-оператор зобов’язана зареєструвати компанію для експлуатації станції на території ОТГ, щоб податки і мита платити до місцевого бюджету. Якщо під час будівництва будуть пошкоджені дороги, компанія повинна провести ремонт. Також фірма зобов’язана сплатити компенсацію та відшкодувати збитки за втручання в природу та ландшафт. Зі свого боку, громада зобов’язується надавати усі необхідні дозволи для прокладання кабелю, укріплення доріг тощо.
У перші 10 років компанія платитиме громаді 2,5% від проданої електроенергії, а з 11 року по 3,5%. Також щорічно сплачуватиме відшкодування за місце розташування та будівництво.
Область: 
Івано-Франківська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)